TOP 8 pro spálení tuků
Superfoods

Skořice. Málo kdo ví, že jedna lžička skořice denně dokáže v našem těle nastartovat to správné spalování a jako bonus skvěle působí na náš organismus. Ale pozor! Není vhodná pro kojící a těhotné ženy.

Avokádo je bohaté na bílkoviny a vlákniny. Díky svému složení má avokádo velké množství protizánětlivých tuků. Avokádo je chuťově vynikající a také prospěšné našemu organismu. Už jste vyzkoušeli domácí avokádovou pomazánku?

Jako poslední potravinu pro spalování tuků uvedu netradičně vajíčka. Vajíčka obsahují 9 esenciálních aminokyseliny a superprotein. Díky bohaté snídani z vajíček bylo prokázáno, že se nám po celý den sníží chuť k jídlu.

8 TOP produktů

Dnes pro Vás mám 8 potravin, které jsou skvělým pomocníkem pro spalování tuků. Jako první bych zmínila bobulovité plody. Tyto plody jsou bohaté na vlákninu, obsahují vodu a díky své přirozené sladké chuti mám dokáží zahnat chuť na mlsání.

Mluvím o borůvkách, jahodách a brusinkách. Toto šťavnaté ovoce obsahuje antioxidanty, které jsou našemu tělu velmi prospěšné. Bylo také podle posledních studií zjištěno, že jejich baštěním se snižuje naše hmotnost.

Druhá superpotravina, která se řadí k těmto pomocníkům je zázvor. Zázvor je vynikající na zahřátí, proti zácpě a snížení cholesterolu. Vynikající je taky jako první pomoc proti bolesti svalů po cvičení.

Chia semínka jsou preventivním pomocníkem proti obezitě. Jsou plné nenasycených mastných kyselin. Chia semínka jsou plné vlákniny a energie. Díky schopnosti zvětšit ve vodě několikanásobně svůj objem, nás dokáží hydratovat postupně zevnitř.

Zelený čaj patří k dalším přírodním spalovačům. Doporučuje se, dát si šálek zeleného čaje před cvičením a tuky půjdou dolů sami.

Chilli papričky v sobě mají látky, které způsobují oxidaci tukových tkání. Což znamená, že se díky nim aktivuje rychlejší trávení a vzniká tak podpora pro rychlejší proces při spalování.

Závěr

Souhrn osmi potravin, které nám pomáhají spálit tuky, jsou tady. Jak se k tomu postavíte vy? :) Je dobré na chvilku vyčistit hlavu a přestat myslet na diety, které jsou kolem nás a utváří nám názor, který pro naše tělo nemusí být úplně nejlepší.. Zkuste to nově se spalovači tuků :)