100% Brusinková šťáva s echinaceou a manosou
Superpotravina

Brusinková šťáva
Brusinková šťáva

Šťáva z plodů brusinky

Čistá bio šťáva z plodů brusinky je v této podobě doplněna o extrakt z echinacei a manosu. Veškeré přísady obsažené v této stoprocentní bio šťávě jsou vyhledávanými surovinami, které působí na náš organismus velice vyjímečně. Brusinky a účinky na zdraví jsou velmi přízivé, jelikož její množství vitamínů je neuvěřitelné.

Brusinku Vám nabídnu zde :)

Brusinky

Mají vysoký obsah antioxidantů, živin, minerálu a vitamínů. Velmi dobře působí na imunitní systém. Brusinky na močové cesty jsou vynikajícím pomocníkem, který zmízňuje bolesti při této nepříjemné nemoci. Brusinka je považována za superpotravinu. Je velmi oblíbená také proto, že obsahuje nízký počet kalogií.

Vláknina, která je v brucince obsažena má pozitivní vliv na snížení rizika srdečních chorob, vysokého krevního tlaku a cukrovky. Také je vhodná proti obezitě a dokonce proti onemocnění, které se týkají trávícího ústrojí.

Vitamín E, který je v brusince obsažen podporuje imunitní systém, je chválený také v případech, kdy ženy trpí bolestmi prsou a při menstruačních bolestech. Brusinka pomáhá při hygieně ústní dutiny - bojuje s bakteriemi, které se v ústech usazují. Brusinky jsou prospěšné v případě, kdy nám onemocní dásna. 

Echinacea příznivé účinky

  • podpůrna pro dolní močové cesty
  • snižuje náchylnost k častému nachlazení

  • pomocník proti aftám

  • vhodný pro středouční záněty

  • příznivě ovlivňuje infekční choroby

  • hojí kožní záněty a povrchové rány

Manosa

D-manosa je speciální jednoduchý cukr. Je výborný pro užívání při zánětech močových cest nebo při jiných močových potížích.  D Manosa se ve velkém množství vylučuje do moči. Zde na sebe váže špatné bakterie, které díky tomu ztrácení schopnost škodit v močovém měchýři. Klinickými studiemi bylo prokázáno, že D-manosa zabraňuje nositeli infekcí, aby špatně působili na naše močové cesty, ledviny apod.