O mě 
Já a superfoods

Já a superfoods?

Začínalo to úplně nenápadně :) nic moc jsem o superfoods nevěděla, ale hodně se o tom povídalo, a tak mi to nedalo a začala jsem číst, zkoumat, baštit a zkoušet :) vzhledem k tomu, že jsem v tomhle oboru začala i podnikat, tak jsem musela honem rychle doplnit vše :)

Snažím se se svými dobrůtkami dostat do povědomí, tak občas na mě můžete narazit na různým dobročinných akcích, projektech nebo jen tak :)

Ráda jsem mezi lidma, miluju smích a dobré jídlo :)

Superwomen

Snažím se Vám o dobrůtkách povědět i osobně - všude tam, kde mi to dovolí, kde mě pozvou nebo kde mě chtějí :)

Dne 16.3. jsem mohla být součástí skvělé Superwomen, kde se setkávají úžasné ženy, které mohly superfoods ochutnat a něco si o nich i vyslechnout.

Myšlenka SuperWomen je pro ženy, které jsou ochotné opustit svou komfortní zónu a vydat se za svými sny. 


Mladá energie Brna

Projekt je uskutečněn pro pomoc ženám, které se staly obětí domácího násilí. Dne 24.2. se všichni sešli, aby tím co umí přišpěli na pomoc těmto ženám. Já měla možnost přiblížit superpotraviny, dát je ochutnat a také očuchat BIO kosmetiku ze sibiřských bylin :) není nad to, dělat dobré věci :)

Dobrůtky :)

Občas je také důležité dobrůtky ochutnávat a dávat Vám o tom vědět. Zjistila jsem, že se zdravých věcí nemusíme bát a v kuchyni s nimi můžeme čarovat tak jako s jakýmkoliv jiným jídlem :) Snažím se dělat recepty, zkoušet nové dobrůtky a občas Vám napsat i článek, kde jsem se něco důležitého a zajímavého dočetla :)

      Tak pěkné počtení a dobrou chuť! Hanka ♥